• Dbamy wspólnie i odpowiedzialnie
    o nasz dom - Mikołów

Wybory Samorządowe 2014

Wiceburmistrzowie wybrani ! Szanowni Państwo, zgodnie z wcześniejszymi informacjami udostępniam CV, które wpłynęły do mnie w taki sposób, jakiego wymagałem w swoim ogłoszeniu. Inne CV, które nie spełniały tych wymagań, gdyż np. ich autorzy nie zamieścili klauzuli o możliwości ich publikacji w internecie lub wręcz na to nie pozwolili, czy też nie przysłali ich we właściwym formacie, nie są publikowane i nie będą brane pod uwagę.

BARDZO SERDECZNIE I GORĄCO DZIĘKUJĘ wszystkim Wyborcom dzięki którym wygraliśMY ! Mam nadzieję, że spełnię Państwa oczekiwania,
a pozostałych przekonam, że był to dobry wybór. Z uszanowaniem burmistrz elekt Stanisław Piechula

Mikołowskie czasopismo - Nasza Gazeta - wydało specjalny numer wyborczy.

Pan Lewandowski od lat krytykował Burmistrza Balcera, wytykał błędy, Jego Stowarzyszenie zbierało podpisy przeciwko Balcerowi. Prawie cała kampania wyborcza A. Lewandowskiego na stanowisko burmistrza była krytyką M. Balcera, wszystko niby miało na celu zakończenie panowania obecnego układu i zmiany na lepsze ! Dziś można zapytać o jakie zmiany na lepsze chodziło ? Chyba tylko miało być lepiej Panu Lewandowskiemu, który chciał zdobyć stanowisko i pomóc staremu Burmistrzowi zachować stołek !

WYBORCZA MOBILIZACJA ! Gorąco namawiam do udziału w wyborach i proszę o poparcie oraz przekonanie Członków Rodzin oraz Znajomych - LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS ! ZMIEŃMY 16TO LETNI MIKOŁÓW REALNY OBECNEGO UKŁADU WŁADZY W MIASTO UCZCIWE, TRANSPARENTNE I OBYWATELSKIE, w którym Mieszkańcy poprzez kontrolę społeczną i konsultacje są współgospodarzami, mają kontakt z burmistrzem i wspólnie z nim tworzą swoją przyszłość.

Spotkania wszystkich Mieszkańców Mikołowa z kandydatem na burmistrza Stanisławem Piechulą.

Dlaczego woda i ścieki są tak drogie w Mikołowie?

Nie negując osiągnięć, które wymienia w swoich materiałach wyborczych Pan Balcer, należy także wymienić pozostałe i BARDZO WAŻNE szczegóły naszego REALNEGO MIKOŁOWA. Bo warto pamiętać, by pewne plusy nie przesłoniły jeszcze większych minusów, które mają decydujący wpływ na nasze możliwości, szanse realizacji swoich inicjatyw i komfort życia w TYM mieście, bo czy rzeczywiście możemy dzisiaj bezkrytycznie powiedzieć - w NASZYM mieście ?

Podczas pierwszej części kampanii wszyscy Kandydaci naklejali plakaty i brakowało miejsca, co doprowadzało do wzajemnego zaklejania się. Można to było zrozumieć. Tylko dlaczego teraz, gdy w koło moich plakatów i informacji jest wystarczająco miejsca, Pan Balcer REALNYM CZYNEM zakleja konkurenta? Czy to ma być ten MIKOŁÓW REALNY i takie CZYNY A NIE SŁOWA ?

Urząd Miasta w pełni zaczyna realizować moje moje obietnice wyborcze bycia przyjaznym dla Mieszkańców ! Zadzwoniła do mnie znajoma, która długo miała problemy by stać się współnajemcą mieszkania. Długa historia i bez satysfakcjonującego rozwiązania. Ale nagle niesamowita zmiana! Wczoraj ni stąd ni zowąd otrzymała telefon z urzędu z informacją, że w związku ze zmianą kadencji Burmistrz postanowił od ręki rozwiązać Jej problem - UWAGA TERAZ! - bo później nie będzie już możliwości! Czytaj dalej...

Strony

Poznajmy się bliżej

Polecane strony

Copyright © 2024 Stanislaw Piechula

Design & code by SWIFT