• Dbamy wspólnie i odpowiedzialnie
    o nasz dom - Mikołów

Aktualności

Wróć 

Urząd już zaczyna pracować zgodnie z moimi Gwarancjami Wyborczymi!

Urząd Miasta w pełni zaczyna realizować moje moje obietnice wyborcze bycia przyjaznym dla Mieszkańców ! Zadzwoniła do mnie znajoma, która długo miała problemy by stać się współnajemcą mieszkania. Długa historia i bez satysfakcjonującego rozwiązania. Ale nagle niesamowita zmiana! Wczoraj ni stąd ni zowąd otrzymała telefon z urzędu z informacją, że w związku ze zmianą kadencji Burmistrz postanowił od ręki rozwiązać Jej problem - UWAGA TERAZ! - bo później nie będzie już możliwości! Czytaj dalej...

Na szczęście Pani od razu skojarzyła o co chodzi! Dziwiąc się, że nagle Burmistrz mógł załatwić od ręki coś, czego wcześniej długo nie można było załatwić, podziękowała mi, mówiąc że jeszcze nie jestem Burmistrzem, a już urząd się stara i załatwia sprawy, które były nie do załatwienia. TO CO DOPIERO BĘDZIE JAK PAN JUŻ TYM BURMISTRZEM ZOSTANIE!?

No cóż, można tylko podsumować tak: cuda się jednak zdarzają i jak widać na tym przykładzie wystarczy tylko dobra wola, by urząd pracował inaczej i tak jak zapowiadałem stał się PRZYJAZNY DLA MIESZKAŃCÓW. Dzięki mojemu kandydowaniu już wiele rzeczy zaczyna się zmieniać, a ile będziemy mogli zmienić razem, jeżeli 30 LISTOPADA ZAGŁOSUJEMY ZA POZYTYWNYMI ZMIANAMI W MIKOŁOWIE?!

 

Jeżeli ktoś z Czytelników także miał takie szczęście, proszę pisać ! Warto te mikołowskie cuda przedwyborcze opisać. Może gdyby wybory były co miesiąc, a przynajmniej co kwartał to by wszyscy załatwili wszystkie wieloletnie sprawy od ręki?

Powiązane

P

Polecane strony

Copyright © 2023 Stanislaw Piechula

Design & code by SWIFT