• Dbamy wspólnie i odpowiedzialnie
    o nasz dom - Mikołów

Aktualności

Wróć 

Przedwyborcze plotki i wyjaśnienia cz.1

Mikołów znany jest z różnych przedwyborczych prowokacji, pomówień czy rozsiewania o konkurencji niestworzonych opowieści. Chciałbym wyjaśnić już krążące wymysły i uprzedzić ewentualne inne. Gdyby Państwo słyszeli na mój temat jakieś negatywne opowieści lub gdyby mnie posądzano o jakieś niegodziwości proszę śmiało pytać, chętnie odpowiem i wyjaśnię. Także jeżeli sam coś usłyszę pozwolę sobie tu dopisać kolejne sprostowania.

1 - NIE JEST PRAWDĄ i nie ma żadnych podstaw informacja, że jeżeli zostałbym burmistrze, to na stanowisko wiceburmistrza zatrudnię Pana Adama Lewandowskiego, trzeciego Kandydata na stanowisko burmistrza. Nikt ze mną na ten temat nie prowadził żadnych rozmów ani takich prowadzić nie zamierzam. Ponadto deklaruję w szczegółach do swojego programu wyborczego, że :

- W obsadzaniu stanowisk będę się kierował interesem miasta i zwracał uwagę przede wszystkim na wykształcenie, umiejętności i doświadczenie oraz życzliwy stosunek do Mieszkańców.

2 - Także NIE PRZEWIDUJĘ zatrudniania na to stanowisko byłego Wiceburmistrza Pana Adama Putkowskiego. W swoim programie wyborczym wyraźnie zaznaczam, że zależy mi na przywróceniu w urzędzie odpowiednich stosunków i komfortu pracy:

- Położę duży nacisk na to, by osoby reprezentujące urząd i jego podległe jednostki cechowała wysoka kultura osobista i szacunek zarówno do Mieszkańców jak i siebie wzajemnie.

3 - NIE MAM ŻADNYCH PLANÓW ANI CHĘCI do zwalniania kogokolwiek. Wiem, że od lat przed wyborami straszy się urzędników przed ewentualną zmianą na stanowisku burmistrza takimi opowieściami. Nikt, kto jest potrzebny na swoim stanowisku i dobrze wykonuje swoją pracę, nie musi się o nią obawiać.

4 - ?

Proszę pytać , jeżeli są jakieś inne niejasności, chętnie odpowiem.

Z uszanowaniem
kandydat na burmistrza
Stanisław Piechula

Powiązane

P

Polecane strony

Copyright © 2021 Stanislaw Piechula

Design & code by SWIFT