• Dbamy wspólnie i odpowiedzialnie
    o nasz dom - Mikołów

Aktualności

Wróć 

Nie będę zwalniał pracowników urzędu

NIE BĘDĘ ZWALNIAŁ PRACOWNIKÓW URZĘDU, A STWORZE I BĘDĘ ROZWIJAŁ DOBRY ZESPÓŁ ! Informacja do wszystkich pracowników urzędu i firm oraz instytucji zależnych. W związku z nasilającą się kampanią negatywną skierowana przeciwko mojej osobie, której celem jest zastraszanie pracowników urzędu oraz firm i instytucji zależnych, jeszcze raz wyraźnie i ostatecznie stwierdzam:

1 - nie planuję nikogo zwalniać, ani nie mam żadnych ludzi, których na czyjekolwiek stanowisko bym planował umieścić !

2 - przez 8 lat byłem prezesem izby aptekarskiej gdzie też przed wyborami podobnie straszono pracowników, że jak wygram, to wszystkich pozwalniam. Natomiast gdy już byłem prezesem stworzyliśmy świetnie zgrany i współpracujący zespół, a pracownicy mi opowiadali jak się bali i jak ich straszono moją osobą przed wyborami;

3 - w mikołowskim urzędzie od wielu lat przy takich kampaniach wyborczych stosuje się dokładnie tą samą metodę i straszy się pracowników kimś, kto zagraża ale tylko ekipie chcącej utrzymać się przy władzy od wielu lat. Przecież państwo najlepiej wiecie jak to wszystko od wielu lat funkcjonuje i że zawsze zmienia się tylko na chwilę. Proszę się zastanowić, jak Państwu się pracowało chociażby przez ostatnią kadencję?! Czy nadal chcecie pracować w takiej atmosferze? Czy byliście dobrze traktowani? Czy nie byliście zastraszani, czy może nawet poniżani i traktowani tak, jak nie powinien być traktowany żaden pracownik?! Czy chcecie by to wszystko powróciło po wyborach? Czy dacie się ponownie omamić straszeniem moją osobą, czy też może nagle wypłacanymi z okazji wyborów pieniędzmi? Przecież osoba przez wielu tak nielubiana jest tylko chwilowo odsunięta i schowana z boku, by nie kłuć w oczy! Po wyborach, gdy zostanie stara władza wróci jak bumerang!

4 - jestem przekonany, że jeżeli uda mi się zostać burmistrzem stworzymy świetnie współpracujący zespół. Państwo będą zadowoleni ze stosunków w pracy i nowej życzliwej i pełnej wzajemnego poszanowania atmosfery, a mieszkańcy zaczną nas chwalić i będą zadowoleni z funkcjonowania urzędu. Bardzo cenię osoby samodzielne, pracowite i przedsiębiorcze. Stawiam na rozwój takich osób i ich awansowanie.

Kończąc ten wątek jeszcze raz namawiam, nie dajcie się Państwo zastraszyć ani przekupić, gdyż mamy niepowtarzalną szansę rzeczywiście zmienić Mikołów na inne miasto, kierując się uczciwością, otwartością i wzajemnym szacunkiem.

Jeżeli ktoś nadal nie jest przekonany, służę spotkaniem i rozmową.

Z uszanowaniem
Kandydat na Burmistrza Mikołowa
Stanisław Piechula

Powiązane

P

Polecane strony

Copyright © 2024 Stanislaw Piechula

Design & code by SWIFT