• Dbamy wspólnie i odpowiedzialnie
    o nasz dom - Mikołów

Aktualności

Wróć 

Końcówka w miarę pozytywnej kampanii ale czy będzie jeszcze Czarny PR!

Na wstępie WIELKIE i SERDECZNE podziękowania dla wszystkich, którzy mi pomagali, wspierali, spotykali się i jeszcze spotkają, polecali znajomym, lajkowali, stawali się moim znajomymi na Fejsie i ostatecznie na mnie zagłosują.

Przed nami końcówka kampanii wyborczej, która raczej była prowadzona przyzwoicie. Poza standardowym i dopuszczalnym zaklejaniem się plakatami i narastającą ich ilością oraz drobnymi incydentami niszczenia plakatów czy banerów, nie można dotychczasowej kampanii niczego zarzucić.

Warto zauważyć, że wcześniejsze kampanie samorządowe nie obfitowały aż w taką ilość kandydatów na radnych mocno zabiegających o uzyskanie mandatu. Jeszcze chwila i na każdym słupie i latarni będzie wisiało kilku. Nawet moje plakaty, których wydawało się dużo gdy innych jeszcze nie było, znikają teraz w gąszczu. Gdyby nie to, że jakość wielu z nich jest kiepska i na deszczu stają się antyreklamą, to mielibyśmy istne Las Vegas w Mikołowie. Takiej kampanii jeszcze nie było.

Ale to wszystko nic w porównaniu z pojawiającym się czasami w końcowej części kampanii czarnym PRem, wzniecaniem wzajemnej nienawiści, czy rozsiewaniem kłamstw, których już nie można zdementować czy wyjaśnić. Pojawiały się też w przeszłości w Mikołowie próby podszywania się pod któregoś z kandydatów i kolportowania negatywnych materiałów w jego imieniu.

Obserwując zapalczywość niektórych osób obawiam się takiego scenariusza w Mikołowie i dlatego chciałbym uprzedzić ewentualne wydarzenia oraz wyraźnie stwierdzić, że :

1 - gdyby cokolwiek pisano lub rozpowiadano na mój temat w ostatnich dniach kampanii, to zawsze chętnie wszystko wyjaśnię. Niestety będzie to już wtedy tylko możliwe poprzez internet i Facebook, gdzie wszystkich serdecznie zapraszam i nawet proszę o zwracanie się do mnie z ewentualnymi pytaniami, wątpliwościami czy prośbą o wyjaśnienie zasłyszanych czy przeczytanych informacji. Będzie to też możliwe do piątku 14 listopada do 24.00 z uwagi na ciszę wyborczą.

2 - cały czas prowadziłem pozytywną kampanię wyborczą i tylko taką będę prowadził do końca. Wszelkie materiały, które publikuję w postaci ulotek czy artykułów w gazetach, zamieszczam także w internecie. Żadnych innych nie będę już do końca kolportował poza zachętą do pójścia na wybory, moimi szansami wyborczymi i propozycją spotkań w przypadku przejścia do drugiej tury wyborów burmistrza.

 

Z uszanowaniem
Kandydat na Burmistrza Mikołowa
Stanisław Piechula

Powiązane

P

Polecane strony

Copyright © 2019 Stanislaw Piechula

Design & code by SWIFT