• Dbamy wspólnie i odpowiedzialnie
    o nasz dom - Mikołów

Aktualności

Wróć 

Dziękuję i proszę o ostatni wysiłek wyborczy

DZIĘKUJĘ i PROSZĘ o ostatni wysiłek wyborczy, o głos i przekonanie do głosowania jak największą ilość osób. Od godz. 24.00 dziś w piątek zapadnie cisza wyborcza, więc także w internecie nie będę mógł prowadzić żadnych dyskusji czy innej aktywności. Dlatego póki jeszcze można to SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, którzy mi pomagali, popierali, dodawali energii i zachęcali do boju o lepszy Mikołów. Wszystkim, którzy mi życzą wygranej odpowiadam - JA NIE JESTEM W STANIE WYGRAĆ, WYGRAĆ MOŻEMY TYLKO RAZEM ! A więc nie odpuszczajmy do ostatniej chwili, mobilizujmy do głosowania i do pójścia na wybory wszystkich członków rodziny i znajomych, gdyż nie jest łatwo wygrać z władzą, która się umacniała 20 lat!

W Mikołowie do wyborów idzie około 43% uprawnionych , a więc można wiele osób przekonać by poszło i dało nam i sobie szansę zrealizować wiele oczekiwanych zmian i marzeń o lepszym Mikołowie.

Prowadząc spotkania wyborcze, poznałem osoby, które od lat chcą działać, realizować swoje inicjatywy, pomysły i ciągle spotykają się z niechęcią władz. Niektórzy zaczęli realizować się w innych miastach, gdzie atmosfera jest przyjaźniejsza, ale to jest chore i tą chorobę musimy razem amputować w niedzielę 16 listopada !

Chciałbym by Mikołów był przyjazny, otwarty, chętny na realizacje naszych inicjatyw. By Burmistrz był ambasadorem wspierającym wszystkich, którzy chcą z siebie coś dać. By ludzie z pomysłami byli stymulowani, a nie gaszeni. By pierwsze nastawienie do realizacji wszystkich potrzeb mieszkańców było na TAK! BYŚMY RAZEM BYLI WSPÓŁGOSPODARZAMI MIASTA !

Zapoczątkujmy te zmiany w niedzielę 16 listopada i od poniedziałku niech rozpocznie się nowy czas dla Mikołowa!

 

Z uszanowaniem
Wasz Kandydat na Burmistrza Mikołowa
Stanisław Piechula

Powiązane

P

Polecane strony

Copyright © 2021 Stanislaw Piechula

Design & code by SWIFT